Co jest - mozaika diamentowa i magiczna zdrapka?

Diamentowa Mozaika

Haft diamentowy, Diamond painting, mozaika diamentowa - wszystkie te nazwy dotyczą jednej techniki rękodzieła, polegającej na wyklejaniu obrazu przy pomocy małych diamencików, ozdobnych kamyczków - według otrzymanego wzoru. To wspaniałe zajęcie dla redukcji stresu, rozluźnienia i relaksu. Proces wpływa także na naukę skupienia, zdolność koncentracji i utrzymywania uwagi. Przynosi dobre samopoczucie i zadowolenie. W trakcie układania możemy obserwować jak obraz powstaje i zaczyna lśnić i połyskiwać mnóstwem kolorów i odblasków.Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Wszystko co potrzebne, aby od początku do końca wykonać piękny wzór - do powieszenia na ścianie lub podarowania bliskiej osobie. W zestawie zawarte są wszystkie potrzebne elementy.1) Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem
2) Woreczki z ponumerowanymi diamencikami
3) Specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików
4) Aplikator do nakładania diamencików
5) Suchy klej

Haft diamentowy to idealna zabawa dla każdego. Układanie mozaiki pozwala rozwijać wyobraźnię oraz zdolności manualne. Działa również odprężająco i jest to po prostu wspaniała zabawa dla wszystkich.

Ukończony obraz prezentuje się bardzo atrakcyjnie, mieniąc się różnokolorowymi odblaskami, w zależności od kąta padającego światła.

Gotowy można oprawić w ramkę lub rozpiąć za pomocą krosna malarskiego lub szklaną i wykorzystać jako atrakcyjną ozdobę wnętrza. Jest to także bardzo oryginalny prezent.

Magiczna Zdrapka

Wiele osób uważa malowanie na zdrapkach za idealny sposób na odstresowanie się w trudnych sytuacjach życiowych, wyleczenie się z traumy, niepokoju lub radzenie sobie z chronicznym bólem. Inni uważają, że pomaga im to zregenerować siły po ciężkim dniu w pracy lub opiece nad rodziną.Zaufaj mi, byliśmy tam! Wiemy z pierwszej ręki, jak bardzo malowanie na zdrapkach może pomóc Ci przetrwać trudne chwile w życiu. Więc niezależnie od okoliczności, czujemy się zaszczyceni, że możemy pomóc Ci wyleczyć się i zrelaksować się dzięki temu zmieniającemu życiu hobby.

Zestawy Magicznej Zdrapki zawierają najwyższej jakości aksamitną folię do zarysowania, która jest boska do zdrapania, oraz piękne, jasne kolory. Kupując u nas, możesz mieć pewność, że kupujesz najwyższej jakości zestawy do malowania na zdrapkach na całym świecie.1) Arkusz z rysunkiem
2) Pusty arkusz dla własnej wyobraźni
3) Bambusowy patyczek do precyzyjnego wydrapywania

Nasz utalentowany zespół pełnoetatowych artystów pracuje niestrudzenie, aby dostarczyć Ci rysunki zdrapek, których najbardziej pragniesz. Wiele naszych zestawów mają unikalne wzory, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Nieustannie tworzymy dla Ciebie świeże, nowe projekty zdrapek, więc zawsze jest z czego wybrać.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do naszego działu obsługi klienta:
support@magiczneobrazy.com